Categoria: Infantil-Aleví

Infantil Aleví femení: pretemporada 2013/2014

Infantil Aleví femení: pretemporada 2013/2014

Relació de partits de pretemporada.
L’equip començarà la Lliga el primer cap de setmana d’octubre.

OAR VIC – Pretemporada Infantil Aleví femení
 PARTIT LLOC DIA HORA
CF Torelló – OAR Vic Torelló 15/9 10:00 h
OAR Vic – CF St Feliu de Codines Estadi Torras i Bages 22/9 10:15 h
CE Llerona – OAR Vic Llerona 29/9 9:30 h

Informació equips 2013/2104

Consulteu la informació bàsica dels equips per a la nova temporada.
Trobareu enllaços a la programació de partits de pretemporada a les caselles corresponents.

EQUIP CATEGORIA TÈCNICS DIA ENTR. / INICI CAMP DE JOC HORARI LLIGA VEST. ENTREN. VEST. PARTITS VEST. RIVAL
Sènior A 2a Catalana, grup 4 Quim Assens i Rossend Costa Dimarts, dijous i divendres / 19 d’agost Gran Diumenge, 11:45 h 3 7 2
Sènior B Quarta Catalana, grup 4 Marc Maideu i Joan Girvent Dimarts, dijous i divendres / 26 d’agost Gran Dissabte, oficial tarda 2 7 2
Sènior femení Primera Divisió femení, grup a Jordi Muñoz Dimarts i dijous / 3 de setembre Petit Diumenge, 16:00 h 1 3 5
Juvenil A Primera Divisió, grup 8 Joan Carles Aumatell Dilluns, dimecres i divendres / 2 de setembre Gran Diumenge, 11:45 h 1 7 2
Juvenil B Segona Divisió, grup 17 Manel Peix i David Tost Dilluns, dimecres i divendres / 2 de setembre Gran Dissabte, oficial tarda 5 7 2
Juvenil Cadet femení Segona Divisió, grup 4 Joan Tuneu Dilluns i dimecres / 2 de setembre Petit Dissabte, 16:15 6 3 5
Cadet A Primera Divisió, grup 8 David Besora i Iñaki Dimarts, dijous i divendres / 3 de setembre Gran Dissabte, 11:30 h 6 7 1
Cadet B Primera Divisió, grup 7 Albert Traveria i Joan Cunill Dimarts, dijous i divendres / 3 de setembre Gran Dissabte, 11:30 h 5 7 1
Infantil A Primera Divisió, grup 8 Josep Subirana Dilluns, dimecres i divendres / 2 de setembre Petit Dissabte, 9:15 h 4 3 5
Infantil B Segona Divisió, grup 24 Miguel Funes Dilluns, dimecres i divendres / 2 de setmbre Petit Dissabte, 9:15 h 2 3 5
Infantil Aleví femení Segona Divisió, grup 3 Clara Puntí Dilluns i dimecres / 9 de setembre Petit Diumenge, 10:15 h 3 4 6
Aleví A Primera Divisió, grup 6 Samuel Mora Dilluns, dimecres i divendres / 2 de setembre Petit Dissabte, 11:50 h 5 4 6
Aleví B Segona Divisió, grup 8 Jordi Marguí Dilluns, dimecres i divendres / 2 de setembre Petit Dissabte, 11:50 h 5 4 6
Aleví C Segona Divisió, grup 9 Marc Puigseslloses Dilluns, dimecres i divendres / 2 de setembre Petit Dissabte, 13:10 h 1 3 5
Aleví D Tercera Divisió, grup 13 Adrià Casanovas Dilluns, dimecres i divendres / 2 de setembre Petit Dissabte, 13:10 h 1 3 5
Aleví Benj. Preb. femení FCF, grup 3 Toni Salamanca i Joan Manel Sànchez Dilluns i dimecres / 9 de setembre Petit Dissabte, 16:15 h 3 4 6
Benjamí Verd Primera Divisió, grup 6 David Tost Dimarts i dijous / 3 de setembre Petit Dissabte, 15:00 h 2 3 5
Benjamí Groc Tercera Divisió, grup 10 Lluís Vergés Dimarts i dijous / 3 de setembre Petit Dissabte, 15:00 h 2 3 5
Benjamí Blau Consell Esportiu d’Osona, Lliga B Miquel Vergés Dimarts i dijous / 10 de setembre Petit Dissabte, 10:45 h 1 2 6
Benjamí Taronja Consell Esportiu d’Osona, Lliga C Jonathan Vega Dimarts i dijous / 10 de setembre Petit Dissabte, 10:45 h 1 2 6
Prebenjamí Vermell Consell Esportiu d’Osona, Lliga B Guillem Sànchez Dimarts i dijous / 10 de setembre Petit Dissabte, 10:45 h 7 4 6
Prebenjamí Blanc Consell Esportiu d’Osona, Lliga A Biel Canet Dimarts i dijous 7 10 de setembre Petit Dissabte, 10:45 h 7 4 6
Escola de futbol Lliga interna Joan M. Sànchez i Abel Castañer Dimarts, dijous i divendres / 1 d’octubre Divendres, 17:30 h 3/4/5/6 3/4/5/6
Escola d’iniciació Jesús Cañada Dimarts i dijous / 3 d’octubre Petit Sala polivalent